Kontakti

Parka iela 23, Limbaži, LV-4001, Latvija
Tālr: +371 64070747; +371 64070710
E-pasts:

Darba laiks

P/O/C/P  10:00-18:00
T  10:00-19:00
Se  10:00-15:00

Sestdiena
23. jūnijs
Vārda dienas:
Līga, Līgonis

Limbažu Galvenā bibliotēka ir saņēmusi BIS ALISE jaunāko versiju. Jaunajā versijā ir iekļauta WebPAC Mobilā versija, kurā saskarne ir pielāgota visiem viedtālruņu veidiem: iPhone, Android, Windows Phone . Ievadot LGB WebPAC kataloga adresi, notiek automātiska klienta ierīces veida noteikšana. Kataloga adrese ir: limbazi.biblioteka.lv/Alise Izmantojams arī QR kods Tas nozīmē – ja lietotājs no telefona/planšetes grib skatīties LGB katalogu vai autorizēties (skatīt savu kontu, terminus, pasūtīt grāmatu), tad programma uzreiz saprot, ka jāpielāgojas telefona/planšetes ekrāna izmēram utt. Pamācība pielikumā Atvērt visu ierakstu >>>

Lai izmantotu šo pakalpojumu, lasītājam: jābūt reģistrētam Limbažu Galvenās bibliotēkas lietotājam; jāierodas Limbažu Galvenajā bibliotēkā, līdzi ņemot lasītāja karti, lai varētu saņemt autorizācijas datus, t.i,. lietotāja vārdu un paroli. Kad lasītājs ir saņēmis autorizācijas datus, viņam ir iespēja: rezervēt grāmatas, kas ir uz vietas bibliotēkā vai pierakstīties elektroniskajā rindā uz grāmatu, kura ir izsniegta citam lasītājam; pārraudzīt savus datus par grāmatu nodošanas termiņiem; pieprasīt termiņa pagarinājumu. Lai elektroniski rezervētu grāmatu, lasītājs: Atver Limbažu Galvenās bibliotēkas elektronisko kopkatalogu http://limbazi.biblioteka.lv/alise Autorizējas logā “Mana bibliotēka”,... Atvērt visu ierakstu >>>

Aktuālā informācija

No saldā alus kausa

No saldā alus kausa

Jūnija mēnesī Limbažu Galvenajā bibliotēkā apmeklētājiem ir iespēja aplūkot alojieša Jāņa Birkmaņa kolekcijas izstādi "No saldā alus kausa". Izstādē kopumā ir izvietoti 42 dažāda izmēra akmensmasas alus kausi ar alvas metāla vāciņiem, kas veidoti smailcepures vai pakāpienveida kupola formā ar ornamentētu vidusdaļu.
Līgo svētku tradīcijas

Līgo svētku tradīcijas

Limbažu Galvenajā bibliotēkā apskatāma informatīva izstāde par Līgo svētku tradīcijām.
Saules ceļš

Saules ceļš

Iezīmējot Latvijas simtgadi, pētot un izzinot mūsu kultūras un lietišķās mākslas vēsturi, Limbažu Galvenajā bibliotēkā tiks eksponēta novadnieces Kristīnes Nuķes - Panteļejevas jaunradītu saktu ekspozīcija “Saules ceļš”.
Darba laika izmaiņas svētkos

Darba laika izmaiņas svētkos

Piektdien, 22. jūnijā, atvērts 10:00 - 17:00 (pirmssvētku diena); Sestdien, 23. jūnijā - SLĒGTS (Līgo diena); Svētdien, 24. jūnijā - SLĒGTS (Jāņu diena). Līgo svētku laikā no 21. līdz 30. jūnijam ir iespēja nodot laikā nenodotās bibliotēkas grāmatas bez kavējuma naudas maksājuma!

Limbažu Galvenajā bibliotēkā Tu vari ...

  • Atrast un lasīt interesantas grāmatas, žurnālus un drukātās avīzes.
  • Lietot datorus un to datorprogrammas Word, Excel, PowerPoint uc.
  • Piekļūt bezmakas internetam ar savām vai bibliotēkas ierīcēm.
  • Kļūt par lasītāju un ņemt grāmatas, žurnālus, filmas un citus bibliotēkas krājuma materiālus uz mājām.
  • Piedalīties bibliotēkas rīkotajos pasākumos: tikšanās ar rakstniekiem, izstādēs, radošajās darbnīcās, interešu grupu nodarbībās, klubiņos u.c.

Piedalies bibliotēkas rīkotajā aptaujā

| Visas aptaujas

No kurienes Jūs saņemat informāciju par bibliotēkas pasākumiem?

 

Grāmatu nodošanas iekārta

Limbažos, Parka ielā 23 (ārpusē pie bibliotēkas)