Se  10:00-15:00

23. jūnijs
Līga, Līgonis

Mācību līdzeklis par Eiropas Savienību
Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā izstrādāts mācību līdzeklis „Iepazīsti Eiropas Savienību un izmanto savas iespējas”, kura galvenais uzdevums un mērķis - ES jautājumu plašāka integrācija vispārējās izglītības mācību saturā. Mācību līdzeklis visplašāk piemērojams sociālo zinātņu jomas mācību priekšmetu (politika un tiesības, Latvijas un pasaules vēsture, kulturoloģija, ekonomika, ģeogrāfija) apguvei. Atsevišķas prezentācijas izmantojamas arī valodu, dabaszinātņu un mākslas jomas mācību priekšmetos, tās ieteicams izmantot arī klases stundās. Katra prezentācija veidota tā, lai dotu profesionāļiem iespējas to izmantot elastīgi. Skolotāja ziņā ir laika plānošana atbilstoši skolēnu... Atvērt visu ierakstu >>>

No saldā alus kausa

Jūnija mēnesī Limbažu Galvenajā bibliotēkā apmeklētājiem ir iespēja aplūkot alojieša Jāņa Birkmaņa kolekcijas izstādi "No saldā alus kausa". Izstādē kopumā ir izvietoti 42 dažāda izmēra akmensmasas alus kausi ar alvas metāla vāciņiem, kas veidoti smailcepures vai pakāpienveida kupola formā ar ornamentētu vidusdaļu.
Līgo svētku tradīcijas

Limbažu Galvenajā bibliotēkā apskatāma informatīva izstāde par Līgo svētku tradīcijām.
Saules ceļš

Iezīmējot Latvijas simtgadi, pētot un izzinot mūsu kultūras un lietišķās mākslas vēsturi, Limbažu Galvenajā bibliotēkā tiks eksponēta novadnieces Kristīnes Nuķes - Panteļejevas jaunradītu saktu ekspozīcija “Saules ceļš”.
Darba laika izmaiņas svētkos

Piektdien, 22. jūnijā, atvērts 10:00 - 17:00 (pirmssvētku diena); Sestdien, 23. jūnijā - SLĒGTS (Līgo diena); Svētdien, 24. jūnijā - SLĒGTS (Jāņu diena). Līgo svētku laikā no 21. līdz 30. jūnijam ir iespēja nodot laikā nenodotās bibliotēkas grāmatas bez kavējuma naudas maksājuma!

• Piekļūt bezmakas internetam ar savām vai bibliotēkas ierīcēm.

Grāmatu nodošanas iekārta

Limbažos, Parka ielā 23 (ārpusē pie bibliotēkas)