Se  10:00-15:00 (no 01.07.-31.08. sestdienās SLĒGTS)

Svētdiena
19. augusts
Melānija, Imanta

Limbažu Galvenajā bibliotēkā augustā (2018)

Klientu apkalpošanas centrā
(Parka ielā 23)

PASĀKUMI

IZSTĀDES

• 2. - 31. augusts - bibliotēkas jauno grāmatu izstāde
  • Līdz 23. augustam - turpinās Gitas Memmēnas foto izstāde “Saulkrasti gadalaikos”
  • Līdz 29. augustam - turpinās novadnieces Intas Kirmušas auduma ziedu izstāde "Ziedu spēles"
  • No 27. augusta - Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības ceļojošā izstāde „Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”
  • No 1. augusta - turpinās novadpētniecības izstāde “Limbaži. Savītie mirkļi”

PIEDĀVĀJUMS

• Latvijas simtgades informācijas punkts (bukleti, brošūras, aktualitātes)
  • Eiropas Savienības informācijas punkts (grāmatas, bukleti, uzziņas, konsultācijas)
  • Ar datoriem aprīkotas klusās darba telpas individuālam un grupu darbam (2. stāvā)
  • Bibliotēkas telpu noma (pieteikties pa tālr. 29283652)
  • Ja vēlaties saņemt jaunumus par bibliotēkas pasākumiem savā e-pastā, lūdzam nosūtīt pieprasījumu uz e-pastu:

INTEREŠU GRUPAS

• Interešu grupu nodarbības iedzīvotājiem vasaras mēnešos nenotiek, tās atsāksies septembrī.

PROFESIONĀLIE PASĀKUMI BIBLIOTEKĀRIEM

• 14. augustā - mācību kursa “E-pakalpojumi un e-rīki dzīves situāciju risināšanai” VARAM projekta “Sabiedrības IKT iespēju izmantošanas veicināšanas pasākumi” ietvaros, 1. grupas nodarbība Limbažu novada bibliotēku darbiniekiem Limbažu Galvenajā bibliotēkā;
  • 23. - 24. augustā - mācību ekskursija/pieredzes brauciens Limbažu un Alojas novadu bibliotēku darbiniekiem Igaunija: Tartu-Tallina, apmeklējot bibliotēkas, dabas un kultūras objektus.

Bērnu literatūras centrā
(Dārza ielā 24)

PASĀKUMI

IZSTĀDES