LIMBAŽU GALVENAJĀ BIBLIOTĒKĀ SEPTEMBRĪ (2018)

Klientu apkalpošanas centrā
(Parka ielā 23)

PASĀKUMI

• 6. septembrī plkst. 10.00 - Jauno grāmatu diena & Lasītāju kluba tikšanās. Jaunāko bibliotēkas grāmatu apskats, sarunas ar lasītājiem, aktualitātes bibliotēkā.
  • 6. septembrī plkst. 10:00 - Limbažu Galvenās bibliotēkas vēstures draugu klubiņa tikšanās. Laipni aicināti visi interesenti!
  • 26. septembrī plkst. 12:30 - Tikšanās ar rakstnieku Rimantu Ziedoni (atbalsta VKKF)
  • 5. - 21. septembris - Dzejas dienu akcija skolēniem “Bibliotekāre meklē dzejnieku”.
  • Katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu no plkst. 15.00 - 17.00 šaha pulciņš (bezmaksas). Nodarbības vada Nellija Maklakova un Ivars Babris. Papildus informācija, zvanot pa tālruni 29127554.

IZSTĀDES

PIEDĀVĀJUMS

• Latvijas simtgades informācijas punkts (bukleti, brošūras, aktualitātes)
  • Eiropas Savienības informācijas punkts (grāmatas, bukleti, uzziņas, konsultācijas)
  • Ar datoriem aprīkotas klusās darba telpas individuālam un grupu darbam (2. stāvā)
  • Bibliotēkas telpu noma (pieteikties pa tālr. 29283652)
  • Ja vēlaties saņemt jaunumus par bibliotēkas pasākumiem savā e-pastā, lūdzam nosūtīt pieprasījumu uz e-pastu:

INTEREŠU GRUPAS

• 17. septembrī. plkst. 16:00 - Angļu sarunvalodas klubiņš English for fun for everyone
  • 4., 11., 18. un 25. septembrī plkst. 16:00 - Angļu valoda ar priekšzināšanām
  • 25. septembrī plkst. 10:00 - Datorapguve iesācējiem
  • 19. un 26. septembrī plkst. 17:00 - Barjeras pārvarēšana angļu sarunvalodā
  • 21. septembrī plkst. 10:00 - IT lietpratēju klubiņš
  • Individuālās konsultācijas datoru lietotājiem (pēc pieteikumiem, zvanot uz tālr. 64070747);

Nodarbības ir bezmaksas
Nodarbības notiek Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Parka ielā 23, 1. stāvā.
Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29283652 vai rakstot uz e-pastu:
PROFESIONĀLIE PASĀKUMI BIBLIOTEKĀRIEM

• 10. septembrī plkst. 10:00 un 11. septembrī plkst. 9:00 - mācību kursa “E-pakalpojumi un e-rīki dzīves situāciju risināšanai” VARAM projekta “Sabiedrības IKT iespēju izmantošanas veicināšanas pasākumi” ietvaros, 2. un 3. grupas nodarbība Limbažu un Alojas novada bibliotēku darbiniekiem
  • 27. septembrī - Limbažu un Alojas novadu publisko un skolu bibliotēku darbinieku mācību seminārs.

Bērnu literatūras centrā
(Dārza ielā 24)