Auduma ziedu izstāde "Ziedu spēles"

No 2.jūlija līdz 29. augustam Limbažu Galvenajā bibliotēkā ir aplūkojama Intas Kirmušas veidoto auduma ziedu izstāde “Ziedu spēles”. Ziedi veidoti no zīda, atlasa, satīna un foampapīra.
Katra ziedlapiņa ir krāsota, karsēta un veidota Japānas floristikas tehnikā – “Somebana”, izmantojot speciālus metāla instrumentus.
Izstādē ir izlikti dažādi frizūru aksesuāri, vainadziņi un piespraudes gan kāzām, svētkiem, gan ikdienai. Aplūkojami arī ziedu dekori dāvanām.

Ziedu_speles(3)_inline.jpg