Kontakti

Parka iela 23, Limbaži, LV-4001, Latvija
Tālr: +371 64070747; +371 64070710
E-pasts:

Darba laiks

P/O/C/P  10:00-18:00
T  10:00-19:00
Se  10:00-15:00 (no 01.07.-31.08. sestdienās SLĒGTS)

Piektdiena
17. augusts
Vārda dienas:
Vineta, Oļegs

Monopols

Monopols

"Monopoly" ir klasiska īpašumu tirdzniecības galda spēle. Šīs spēles mērķis ir pēc iespējas ātrāk kļūt bagātam, darbojoties ar lielām naudas summām.

Twister

Twister

Jautra spēle, ko var spēlēt gan telpās, gan dārzā, gan pludmalē. Spēle no dalībniekiem prasa lokanību, izturību un atjautību. Pēdējais, kurš paliek kājās, ir uzvarējis.

Atrodi sevi Eiropā

Atrodi sevi Eiropā

Spēles "Atrodi sevi Eiropā" ideja ir parādīt, ka ikviens sasniegums sakņojas dzimtajā pusē, bet tālāk pasaulē ved paša uzcītīgs darbs, apņēmība un zinātkāre.

Atmiņas spēle Vidzeme

Atmiņas spēle Vidzeme

Atmiņas spēlē Vidzeme, ir iespēja iepazīt 40 unikālākās kultūrvērtības, kuru izcelsme rodama Vidzemes vēsturiskajā teritorijā. Attēli uz spēles kauliņiem stilizētā veidā ilustrē Vidzemes teritorijai raksturīgas ēkas, notikumus, izcilas personības.

Latviešu Domino

Latviešu Domino

Citādāka domino spēle vismaz 2 spēles dalībniekiem

Burtošanas čempionāts

Burtošanas čempionāts

Spēle, kas paplašinās vārdu krājumu un no prāta dzīlēm izcels pat aizmirstus vārdus. Mērķis ir izveidot latviešu valodas vārdus no pēc iespējas vērtīgākām zilbēm, tādējādi sakrājot pēc iespējas vairāk punktus.

Domino

Domino

Tradicionālā galda spēle ir ne tikai interesanta, bet arī noderīga: tā attīsta uzmanību un redzes atmiņu.

Mīklu puzle "Minam?"

Mīklu puzle "Minam?"

Aizraujoša mīklu minēšanas spēle puzles veidā. Mīklu spēle "MINAM?" ir pāru gabaliņu puzle - vienā pusē ir mīkla, bet otrā ilustrēts mīklas atminējums! Mīklas ir asprātīgas, neloģiskas, neparasti sarežģītas un gaužām vienkāršas.

Kāršu spēle "6. Ņem"

Kāršu spēle "6. Ņem"

Aizraujoša galda spēle. Viegli apgūstama, veikli izspēlējama un ar pārsteigumiem pildīta spēle. Spēlējama gan divatā, gan pat līdz desmit spēlētājiem, tā ir laba recepte jautrībai.

Kāršu spēle "Uno"

Kāršu spēle "Uno"

Pasaules slavena kāršu galda spēle. Daudzas ātrā tempa spēles ir veidotas uz šīs spēles bāzes. Dinamika, uzmanība un ātra reakcija ir tas, kas noderēs, lai šo spēli uzvarētu. Tā kā spēli var spēlēt līdz pat 10 cilvēki un noteikumi ir elementāri, spēle ir populāra lielai jautrībai.

Riču-Raču

Riču-Raču

Spēles mērķis – būt pirmajam, kas savieto savus kauliņus laukuma centrā, secīgā rindiņā. Gājienu skaitu nosaka metamais kauliņš. Kāds skaitlis tiek uzmests, tik lauciņus vari paiet uz priekšu ar kādu no saviem kauliņiem.

Iepazīsti Latviju

Iepazīsti Latviju

Viens laukums - piecas spēles. Komplektā: spēles laukums (puzle ne 35 gabaliņiem), 29 spēles kauliņi, 29 jautājumu un 22 atmiņu kartiņas. Spēlei ir 5 grūtības pakāpes, atkarībā no spēlētāju vecuma un zināšanām. Meklē atbildes uz jautājumiem par Latvijas vēstures un kultūras daudzveidību! Iepasīzti Latvijas daudzveidīgo vēsturi un kultūru dažādos laika posmos!

Dambrete

Dambrete

Klasiska divu dalībnieku galda spēle. Spēles mērķis ir nokaut visus pretinieka kauliņus vai panākt situāciju, ka pretinieks vairs nevar izdarīt gājienu, lai netiktu nokauts kāds no kauliņiem.

Šahs

Šahs

Šahs ir galda spēle un sporta veids, ko spēlē divi cilvēki. Spēles uzdevums ir pieteikt otram spēlētājam matu. Mats ir tāds stāvoklis šahā, kad karalis ir zem sitiena un no šī uzbrukuma vairs nevar izvairīties.

Komunikācijas spēle "Abi divi"

Komunikācijas spēle "Abi divi"

Spēle ir paredzēta pārim. Tā var lieliski papildināt sarunu kā ikdienā, tā kādā īpašā notikumā, svētkos, romantiskā vakarā vai jubilejā. Jautājumi ir vienkārši un vienlaikus dziļi. Spēles laikā katrs tās dalībnieks var drosmīgāk ielūkoties sevī un uzmanīgāk ieklausīties otrā, kas ikdienas skrējienā tik bieži neizdodas. Sarunas par dzīvi ir brīnišķīgs veids, lai tuvinātos viens otram.

Sarunāšanās Spēle ”100 jautājumi, kas meklē atbildes”

Sarunāšanās Spēle ”100 jautājumi, kas meklē atbildes”

Jautājumi ir vienkārši un neuzbāzīgi, bet tai pat laikā var kalpot kā brīnišķīgs veids, lai cilvēks aizdomātos par sevi, savu ikdienu, par plāniem vai kādiem šķēršļiem. Spēles laikā katrs tās dalībnieks var vairāk izzināt sevi un ieklausīties citos, kas ikdienas skrējienā varbūt mums tik bieži nemaz nesanāk.
 

Šīs jautājumu kartītes var izmantot arī vienatnē, laiku pa laikam izvelkot pa kārtītei un padomājot – kādēļ tieši šī? Kas man ar to ir jāsaprot? Kādēļ man par to tagad būtu jāpadomā? Dažreiz nejauši izvēlēta kārts un jautājums var atrisināt jau ilgstoši iestāvējušos situāciju.

Sarunāšanās spēle ”100 QUESTIONS NEEDING ANSWERS”

Sarunāšanās spēle ”100 QUESTIONS NEEDING ANSWERS”

Sarunāšanās Spēles ”100 jautājumi, kas meklē atbildes” versija angļu valodā

Iepazīsim Eiropas Savienību

Iepazīsim Eiropas Savienību

Spēles uzdevums ir iepazīt Eiropas Savienības dalībvalstis, atbildot uz 500 jautājumiem. Tas, kurš iegūs visvairāk informācijas, būs uzvarētājs.

Emociju kārtis

Emociju kārtis

Uz katras kārts ir jautājumi, kas palīdzēs izpētīt un izprast savas emocijas, un afirmācija pozitīvai domāšanai. Ja vēlies tikt galā ar nepatīkamu noskaņojumu, prasmīgāk veidot attiecības, kļūt iejūtīgāks pret citu vajadzībām vai vienkārši efektīvāk komunicēt un ieklausīties apkārtējos, kārtis būs noderīgs palīgs. Tās iedrošinās gūt pārliecību par sevi, vairot emocionālo inteliģenci un spert soli pretī pozitīvām pārmaiņām.

Galda spēle "Ceļojums patērētāju tiesībās"

Galda spēle "Ceļojums patērētāju tiesībās"

„Ceļojums patērētāju tiesībās” ir galda spēle, kurā spēlētājiem, izdarot attiecīgus gājienus, ir jāatbild uz jautājumiem par patērētāju tiesībām un pienākumiem Eiropas Savienībā. Spēle ir vērsta uz to, lai dalībnieki, spēles laikā, atraktīvā un aizraujošā veidā izzinātu jautājumus par patērētāju tiesībām Eiropas Savienībā.

Aktuālā informācija

Ziedu spēles

Ziedu spēles

Līdz 29. augustam Limbažu Galvenajā bibliotēkā apskatāma novadnieces Intas Kirmušas darināto auduma ziedu izstāde
Saulkrasti gadalaikos

Saulkrasti gadalaikos

Līdz 23. augustam Limbažu galvenajā bibliotēkā apskatāma Gitas Memmēnas foto izstāde
Vasara ar Bērnu žūriju

Vasara ar Bērnu žūriju

Iesaisties lasīšanas veicināšanas programmā "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija"

Limbažu Galvenajā bibliotēkā Tu vari ...

  • Atrast un lasīt interesantas grāmatas, žurnālus un drukātās avīzes.
  • Lietot datorus un to datorprogrammas Word, Excel, PowerPoint uc.
  • Piekļūt bezmaksas internetam ar savām vai bibliotēkas ierīcēm.
  • Kļūt par lasītāju un ņemt grāmatas, žurnālus, filmas un citus bibliotēkas krājuma materiālus uz mājām.
  • Piedalīties bibliotēkas rīkotajos pasākumos: tikšanās ar rakstniekiem, izstādēs, radošajās darbnīcās, interešu grupu nodarbībās, klubiņos u.c.

Piedalies bibliotēkas rīkotajā aptaujā

| Visas aptaujas

No kurienes Jūs saņemat informāciju par bibliotēkas pasākumiem?

BRĪVDIENĀS UN ĀRPUS DARBA LAIKA bibliotēkas grāmatu nodošanai aicinām izmantot grāmatu nodošanas iekārtu Limbažos, Parka ielā 23 (ārpusē pie bibliotēkas)